Sportinis stilius ir sportinė elegancija

sportine apranga

Dar visai neseniai sportinė apranga ir avalynė siejosi su treniruote arba su specifinėmis subkultūromis, kurių atstovai kasdiena dėvėdavo treningus ir adidas kedus. Jau seniai yra žinoma, kad su kiekvienu sezonu mada vis labiau juda komforto link. Koks to efektas? Sportinio stiliaus apranga nebūtinai turi būti sportinė!

Sportiškas laisvalaikis, ar kas?

Iš visų siūlomų sportinių įmonių prekių rasime skirtuką ,,laisvalaikis“. Šios kategorijos apranga skirta būtent kurti kasdienius derinius. Sportiniai bateliai, spalvotos tamprės, džemperiai su gobtuvais ar sportiniai kostiumai su juostomis – šiandien jau nieko nenustebins taip apsirengęs žmogus. 2014 metais pirmą kartą ant pasaulinės klasės podiumo vietoj aukštakulnių buvo sportbačiai. Visi supratome, kad tai naujojo amžiaus pradžia. Šio sezono madoje atsirado labai daug skirtingų sportinių stilių. Prancūzų prekinis ženklas Vetements įvedė į madą plačias palaidines su gobtuvais, o daugelyje parduotuvių atsirado apranga įkvėpta slidinėjimo kostiumu – golfas su užtrauktuku ties kaklu ir tamprės per pėdą. Visi šie elementai vis labiau populiarėja. Tačiau be abejonės, didžiausią įspūdį tarp sportinių aprangos elementų paliko laisvalaikio bateliai!

Sportbačiai dera prie visko

Jie yra patogūs, užtikrina komfortą vaikščiojimo metu, nuima nuovargį, pėdų skausmą ar prakaitavimą, o dar be to, atrodo juokingai.  Visai nekeista, kad juos įsigyja vis didesnis mados fanų skaičius. New Balance puikiai atrodo suderinus juos su dominuojančia spalva, pavyzdžiui, jeigu tavo bateliai raudonos spalvos priderink prie jų raudoną šaliką arba megztinį.  Prie džinsų idealiai tinka tokie modeliai kaip Air Max’ai, Roshe One arba Adidas Superstar. Sportinius  batus dabar galime avėti taip pat ir žiemą, kadangi su kiekvienais metais atsiranda nauji modeliai, kurie susidoroja su sudėtingomis oro sąlygomis! Tačiau tai dar ne viskas…

Sportinė elegancija

Kaip jau minėjome, sportinis grožis visai neturi būti sportiškas visu 100 procentų. Mada vengia rūšiavimo ir siekia vieningumo. Einamų mados tendencijų ir asmeninio skonio sumaišymas, tai labiausiai pageidaujamas įvaizdis kiekvienam sezonui, o svarbiausiais šių derinių elementais yra sportinė apranga ir avalynė. Nebijok derinti kedus su pieštukine suknele! Šis derinys nėra rizikingas, tačiau labai madingas ir pabrėžiantis greitą gyvenimo tempą mieste. Gali taip pat pabandyti sujungti tampres su aukštakulniais. Tokį derinį renkasi dauguma mados sekėjų specialioms progoms!  Sportinė elegancija, tai taip pat suknelės tipo sportinis džemperis su gobtuvu, sujungtas su itin aukštais ilgaauliais bateliais. Vyrams puikiai tinka sportiniai batai kaip papildymas prie pusiau elegantiškos aprangos, kaip marškinėliai su apykakle, džinsai arba švarkas. Tokių derinimų pagrindu yra taisyklių laužymas. Jeigu padarysi tai su protu, tavo deriniai ne tik sužavės, bet ir užtikrins nuostabų komfortą, apie kuri net nesapnavai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.