Kuriuos batus rinktis rudeniui?

Dar prieš keletą dienų mūsų avalynės garderobe vyravo sandalai, šlepetės ir batai iš lengvo tinklelio. Svarbiausia buvo išlaikyti tinkamą temperatūrą ir laisvą oro cirkuliaciją. Tačiau netikėtai už lango apsilankė ruduo, a kartu su juo nauji stiliaus poreikiai. Kokius batus pasirinkti, kad pro šlapiausią metų sezoną pavyktų praeiti sausomis kojomis?

Svarbiausia atsparumas vandeniui

Medžiaginiai sportbačiai tikrai gerai tarnavo karštomis dienomis. Jie ne tik labai patogūs, bet taip pat užtikrina komfortą ir yra laidūs orui. Žemesnė temperatūra ir visų pirma dažni krituliai lemia, kad dažnai mums reikia batų, kurie nesusigadins po pirmo kontakto su drėgme. Atsparumas vandeniui turi būti pagrindiniu bruožu, į kurį atsižvelgiame rinkdamiesi geriausią rudeninę avalynę. Praktikoje tai reiškia neopreno ar kitos vandeniui atsparios sintetinės medžiagos aulą, jei renkames sportbačius ir natūralią odą, kurią apsaugosime geros kokybės impregnantu elegantišų batų atveju. Atsparus blogoms oro sąlygoms taip pat privalo būti aulas – rudenį storesnis, geriau sukimbantis ir tvarus. Idealiai tiks „vaflinis“ Nike padas arba žygio protektorius, kuriuos šiandien dažnai turi ir elegantiški aulinukai. Su tokia apsauga galime būti tikri, kad netgi labai lietingą dieną išsaugosime pusiausvyrą ir negrįšime namo su peršlapusia avalyne.

Nepalik dėmės

Renkdamiesi rudeninius batus galime palengvinti situaciją pasirinkę tokius, kuriuos be sunkumų išvalysime. Šis sezonas tai ne tik vanduo, bet taip pat purvas ir krentantys lapai. Visi išoriniai veiksniai mėgsta užsilaikyti ant batų bjaurių dėmių pavidalu. Todėl geriau pasirinkti rudeninius batus, kuriuos užtenka nuvalyti šluoste ir apipurkšti impregnantu, o ne tuos, kurios reikės plauti po kontakto su žeme. Natūralią odą galima lengvai nuvalyti drėgna šluoste. Rinkoje yra daugybė specialiai šiam avalynės tipui skirtų impregnantų. Jei renkamės sportinę avalynę ir norime lengvo valymo, rinkimes tuos, kurie ant aulo turi mažiau siūlų, be medžiaginių įsiuvų, kurie gali sugerti drėgmę ir purvą. Taip pat geriau rinktis tamsesnių spalvų batus vietoj baltų, kurie greitai susidėvės rudeninio oro sąlygomis.

nike-air-force-1-mid-07,317622722-big
2nike-wmns-air-force-1-hi-suede
jordan-air-1-mid
nike-air-presto-mid-utility,3622
timberland-euro-hiker-leather
timberland-roll-top-f-f-af
vans-sk8-hi-mte,40

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.