Kodėl verta įsigyti Air Max Thea Mid?

air max thea mid

Pasaulis tiesiog eina iš proto dėl sneaker boots, t.y. žieminių-rudeninių sportinio silueto batų.  Jie yra itin patogūs, gerai amortizuoja, o jų dizainas išryškina šiuolaikišką miesto stilių: kaip sportinį, taip ir elegantišką. Šioms mados tendencijoms vadovauja visi įžymūs sportinių prekių ženklai, tačiau jų tarpe užtikrintai pirmauja Nike. Vienas iš įdomesnių šios firmos modeliu yra Nike Air Max Thea Mid. Kodėl verta jį rinktis?

Renkis sportiškai ir žiemą

Dar neseniai avėti sportinius batelius antroje metų pusėje buvo laikoma kažkuo absurdišku. Bauginančios mados tendencijos nešioti batus su matomu nuogų kauliukų, kuomet už lango minusinė temperatūra, sukeldavo šiurpulius. Reikšmingi buvo 2016 metai, kuomet sneaker boots’ai nors jau ir seniai buvo pasiūloje, tapo dar labiau žinomais.  Sportinių batelių, iki kauliuko ir su pašiltintų vidumi, kolekcijas išleido ir reklamavo visi prekiniai ženklai, tokie kaip: adidas, Reebok, New balance ir be abejo Nike. Tarp prieinamų žieminio sezono modelių rasime nemažai ir fantastinio stiliaus batų iki kelių. Pastaruoju metu pasaulis sužinojo apie naują Air Force 1 Upstep Warrior modelį, kuris turi tikro sniego ir žemos temperatūros naikintojo konstrukciją. Nike parduotuvių lentynose rasime kažką labiau klasikinio, ką sėkmingai priderinsime ir prie elegantiško įvaizdžio. Kalba eina apie Air Max Thea Mid.

Žieminiai Air Max Thea – kodėl verta juos pirkti?

Modelis Air Max Thea džiaugiasi vis didėjančių populiarumu sportbačių pasaulyje. Mylime juos, už lengvumą ir labiau subtilų įvaizdį už kitus Air Max modelius. Jeigu ieškai batelių su oro pagalvėle, tačiau tave gąsdina jų tvirta konstrukcija, atkreipk dėmesį į Air Max Thea. Nike pasinaudojo jų fenomenu tam, kad sukurti puikius batus antrai metų pusei, kurie ne tik atrodo fantastiškai, bet ir puikiai susidoroja su pačia atšiauriausia žiema. Viršutinė medžiaga pagaminta iš natūralios odos, kuri atspari drėgmei, o ant pado liko įmontuotas protektorius, kuris saugo nuo slydimo. Dėvint šiuos batelius jaučiamas komfortas, kadangi mūsų žingsniai yra gerai amortizuojami. Taip pat jausimės saugūs nes nebebus baisi slidi danga.

fot. http://tenisufki.eu/artykul/nike-air-max-thea-mid-night-maroon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.