Kaip išsirinkti slidinėjimo arba snieglentės striukę?

ŽIEMINĖS STRIUKĖS

Nėra nieko geriau, kaip savaitgalį arba žiemos atostogas praleisti aktyviai slidinėjant kalnuose! Ši maloni judesio dozė sudegina didžiulį kalorijų kiekį, gerina judesio koordinaciją ir sustiprina raumenis. Apie slidinėjimo ir snieglenčių sporto privalumus galima daug rašyti, tačiau tam, kad šis sportas teiktų malonumą, reikalinga atitinkama apranga. Ir jeigu lentą arba slidės galime pasiskolinti, tai tvarkingos striukės pirkimas yra neišvengiamas. Kaip išsirinkti tą geriausią?

Į ką atkreipti dėmesį?

Tam, kad išsirinkti gerą striukę slidinėjimui ar snieglenčių sportui, turime sau užduoti klausimą apie šių sporto veiklos specifiką. Iš vienos pusės, užsiimame juo gryname ore, todėl visi išoriniai veiksniai gali mus slėgti. Nepamirškime, jog žiema tai iš tiesų kaprizingas metų laikas, kuris dažnai stebina mus lietaus arba sniego krituliais. Jeigu renkamės striukę slidinėjimui kalnuose tai viena iš pagrindinių jos savybių turi būti vandens atsparumas. Drėgmė slegia mus ne tik esant krituliams, bet ir intensyvios veiklos metu, kuomet žymiai daugiau prakaituojame. Geriausia striukė bus ta, kuri palaiko drėgmės išgarinimo technologiją. Šią specialią membraną iš naujausios technologijos medžiagų turi šiandien dauguma rinkoje pasiekiamų modelių. Kas dar? Puiku, jeigu striukė bus mūsų mėgstamiausios spalvos, nors dizaine yra svarbesnės mažos detales, kurios itin veiksmingai padidina tokios striukės funkcionalumą. Tai yra:

  • gobtuvas, kuris mus saugo nuo kritulių,
  • kišenės išorinės ir vidinės, kuriose patalpinsime visus mums svarbius daiktus,
  • papildomas diržas, atsparus vėjui,
  • prailginta pamušalo rankovė išsikiša iš rankovių, tam, kad apsaugoti nuo šalčio.

Kur ieškoti ir kaip rinktis?

Kartu su augančių populiarumu sportiniam sportui, didėja ir specifinės paskirties aprangos gamintojų skaičius. Atitinkamus šlaitui drabužius rasi šiandien kiekviename prekybos centre ir parduotuvėse kuriu prekių asortimentas skirtas būtent slidininkams ir snieglentininkams. Prieš apsiperkant verta pasidomėti ir internetiniais pasiūlymais. Gali perskaityti jau apie panaudotas aprangoje technologijas, patikrinti medžiagų kokybę, ir pamatyti žmonių atsiliepimus apie šią striukę. Tokių žinių dėka, būsime užtikrinti, jog mūsų nepaveiks jokie pardavimo metodai ir mūsų pirkinys yra sąmoningas ir apgalvotas. Nepamirškime taip pat apie tinkamo dydžio pasirinkimą! Striukė privalo gerai gulėti, bet visų pirmą nevaržyti judesių.

Top 3 slidinėjimo striukių

O’Neill PW Solo Jac

Šis modelis buvo sukurtas slidininkams ir snieglentininkams. Turi daug praktinių privalumų – yra atsparus vandeniui, o speciali medžiaga esanti viduje, užtikrina temperatūros komfortą. Papildomi privalumai? Nuostabi, žalsvai melsva spalva! 

O’Neill PW Segment

Firminis ženklas O’Neill tai žiemos pramogų specialistai. Renkantis jų gaminius, esame užtikrinti jų patvarumu ir funkcionalumu. Taip pat yra ir su Segment modeliu, kurio pastelinės spalvos pakerės kiekvieną kalnų slidinėjimo įvaizdžio mėgėją. Striukė ši turi daug pliusų, dėl tokių patogumų: diržas saugantis nuo sniego, daug kišenių ir pailgintas rankovių pamušalas!

Nike Alliance Bomber 550 Hoode

Top 5 sąrašą uždaro Nike pasiūlymas skirtas specialioms užduotims. Ir raudona spalva tai ne vienintelė priežastis, kodėl ši striukė taip pritraukią dėmesį. Daugybė kišenių, atspari vandeniui medžiaga, sustiprinta vėjo apsauga su papildomais sutraukimais, visi šie sprendimai turi užtikrint tau komfortą slidinėjimo metu.

Slidinėjimo arba snieglenčių striukės pasirinkimas tai didelis iššūkis. Pasikliauk visada funkcionaliais sprendimais, kad slidinėjant džiaugtumeisi atitinkama temperatūra ir būtum apsaugotas nuo lietaus ir sniego. Geros striukės dėka žiemos sportas taps pačia maloniausia veikla gryname ore.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.