Žieminė apranga pavasarinėse stilizacijose. Kaip derinti?

Žieminė apranga pavasarinėse stilizacijose. Kaip derinti?

 

Nors žiema nelepina gražiu oru, tai nereiškia kad reikia atsisakyti jos teikiamų malonumų. Tai ne tik ilgi vakarai su knyga ir karštos aromatingos arbatos puodeliu, bet ir žieminiai rūbai. Kas nemėgstą minkštų šiltų megztinių, prisilietimui malonių vilnonių rūbų ar aulinių batų iki kelių, kurie vizualiai  pailgina kojas? Argi pavasarį turime atsisveikinti su visomis šiomis gėrybėmis?

Prabudimas

Kai tik pradeda tirpti sniegas ir oro temperatūra pakyla virš 5 laipsnių šilumos – laikas apsirengti pavasarinėmis striukėmis ir autis lengvesnę avalynę. Tačiau visi šie žiemą sukaupti rūbai, kurių išpardavimas dar vyksta baigiantis sezonui guli spintoje. Truputį gaila slėpti žieminę aprangą atgal į spintą. Vietoj to gali sėkmingai suderinti žieminę aprangą su lengvesniais rūbais ir sukurti stilingus įvaizdžius. Kaip tai padaryti? Štai 5 unikalūs būdai, kaip galima pritaikyti žieminius rūbus kuriant pavasarinius įvaizdžius:

  1. Megztinis prie sijono

Mūsų megztinių kolekcija kasmet vis didėja. Atsiranda naujų spalvų ir įdomių mezgimo raštų. Kai kuriuos megztinius nusipirkome neseniai ir dar nespėjome jais apsirengti. Visai nebūtina atsisakyti jų baigiantis žiemai. Juolab, kad ankstyvam pavasariui būdingi bjaurūs orai. Pabandyk suderinti savo megztinius su sijonais, kurie pastaruoju metu tampa vis madingesni. Net oversize tipo golfas puikia atrodys su grakščiu plisuotu midi sijonu! Tam tinka taip pat ir pagaminti iš tiulio ar nėriniuoti sijonai. Gali drąsiai derinti skirtingų faktūrų rūbus, todėl kad būtent tokie deriniai duoda geriausią rezultatą.

  1. Auliniai batai prie apsiausto ar baikerio stiliaus striukės

Mėgstamiausi žieminiai batai tai, žinoma, aulinukai virš kelio. Žiemą vis dejuojame, kad jie nėra pakankamai šilti. Šiltesniu metų laiku tai yra didžiausias šio tipo batų privalumas. Todėl gali nebesijaudinti, kad pėdos suprakaituos.  Jie fantastiškai atrodys su ilgu apsiaustu ar baikerio stiliaus striuke.

  1. Vietoj striukės kardiganas

Užsegami megztiniai – visada madingi. Nors ir asocijuojasi labiau su žiema, gali jais apsirengti ankstyvą pavasarį vietoj striukės. Kardiganą gali užsimesti ant marškinėlių arba apjuosti jį dirželiu, jeigu nori pabrėžti liemenį.

  1. Pūkinė striukė ant marškinėlių.

Pūkinės striukės tapo šios žiemos hitu. Trumpo fasono neperpučiamos striukės užkariavo mados sekėjų širdis. Tiesiog užsimesk tokią striukę ant įdomių marškinėlių, užsimauk džinsines kelnes, apsiauk sportbačiais ir štai – įvaizdis kaip iš mados žurnalo viršelio.

  1. Šalikas kaip pončo.

Dauguma moterų pamėgo šalikus ir kitus žieminius aksesuarus. Šylant orams sunku su jais išsiskirti. Įvairių raštų, spalvų ir fasonų šalikai suteikia stiliaus moteriškiems įvaizdžiams. Jeigu nenori išsiskirti su šaliku ankstyvą pavasarį, gali nešioti jį kaip pončo. Dideli šalikai puikiai atrodys ir atliks savo paskirtį ant marškinių ar marškinėlių su ilgomis rankovėmis.

Kaip matome, šylant orams visai nebūtina slėpti žieminių rūbų spintoje. Jeigu labai mėgsti šalikus ir kitus šiltus aksesuarus, gali su jų pagalba sukurti įdomius įvaizdžius, kurie papildomai dar ir sušildys Tave šaltesnėmis dienomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.