Pavasario avalynės tendencijos

2017-ųjų pavasario ir vasaros tendencijos

Jeigu dar nespėjai įsigyti batų ateinančiam sezonui, būtinai perskaityk šį straipsnį! Jame sužinosi apie naujausias pavasario-vasaros sezono tendencijas. Čia surasi įdomių idėjų sėkmingam apsipirkimui.

Spalvingi bateliai

Artėjantį sezoną spalvų įvairovė bus dominuojančia tendencija 2017-ųjų pavasario-vasaros sezone. Galėsime nevaržomai eksperimentuoti su spalvomis ir semtis įkvėpimo iš garsiausių pasaulio mados kūrėjų, tokių kaip Chanel ar Dolce&Gabbana, kurie savo mados šou metu pristatė originalius spalvų derinius. Ateinantį sezoną spalvoti bateliai neabejotinai taps svarbia daugelio įvaizdžių dalimi.

Balta spalva

Ką nors tinkamo sau suras taip pat ir vengiantys ryškių spalvų ir margų raštų. Parduotuvių lentynose galima bus rasti daugybę baltos spalvos sportinių batelių o taip pat ir elegantiškų sandalų bei aukštakulnių.

Sportbačiai

Jau seniai sportbačiai tapo nepaprastai populiarūs. Žinomiausių prekinių ženklų gamintojai pradėjo lenktyniauti, kas sukurs labiau funkcionalų modelį, kuris savo dizainu užkariaus sportinių batelių gerbėjų širdis 2017 metais. Siekiant pasiekti šį tikslą, jie pradėjo bendradarbiauti su žinomais kūrėjais, o tokio bendradarbiavimo efektais galėsime džiaugtis jau šį sezoną.

Garsiausių sportbačių gamintojų modeliai sukurti bendradarbiaujant su žinomais mados kūrėjais, ne tik užkariauja mados podiumus, bet ir sportinės avalynės gerbėjų širdis visame pasaulyje. Prašmatnūs bateliai tampa labiau prieinami ir atsiranda parduotuvių lentynose. Sekanti tendencija, tai kūno spalvos sportbačiai. Jau kelis sezonus madinga yra elegantiška kūno spalvos avalynė. Tuo tarpu, vis labiau populiarėja šios spalvos kedai. Šį sezoną savo asortimente kūno spalvos batelius turi tokie avalynės rinkos gigantai kaip Reebok, Nike, Adidas ar New Balance.

new balance

Kaspinas

Nepriklausomai nuo to, ar avėsime plokščio pado modelį ar su aukštesnio kulno, batai turėtų būti su kaspinu, kuriuo galima bus apjuosti kulkšnį. Bet dėmesio! Batai su kaspinu vizualiai sutrumpina blauzdas, todėl jie tinka tik panelėms su ilgomis kojomis.

Vyriškas stilius

Mados kūrėjai nepamiršo moterų, kurios gerai jaučiasi apsirengusios vyriškais įvaizdžiais. Toliau karaliaus oxford tipo batai. Madingi bus ne tik plokščio pado, bet ir aukštesnio kulno modeliai. Ši tendencija kilo praeitą rudenį ir dabar sugrįžta naujoje versijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.