Kuriuos batus rinktis žiemai?

Ką šiai žiemai siūlo projektantai ir žinomi gamintojai? Šiltai ir sausai, o gal stilingai ir spalvotai? Kokius batus avėsime šių metų šaltomis dienomis?

Sportiškai

Mada sportinei avalynei nenutrūkstamai vyrauja gatvės stiliaus pasaulyje. Vasarinius sportbačius iš tinklelio ir rudeninius medžiaginius kicks‘us žiemą pakeisime sportiniais batais iš neopreno. Ši išskirtinė medžiaga užtikrins atsparumą vandeniui ir batų tvarumą. Tikras hitas tai sneakerboots, arba sportinio tipo aulinukai. Jų aulas yra pailgintas, todėl jie išsaugo mūsų pado ir sąnarių stabilumą. Jie turi labai gerai sukimbantį padą, todėl nereikia rūpintis pusiausvyra ant slidaus paviršiaus. Kas svarbiausia – jie yra labai patogūs. O tai žiema yra neįkainojama!

Nauja sniego batų era

Sniegui atsparūs batai grįžo po trisdešimties metų pertraukos. Savotiškais 80-ųjų batais įkvėptos įmonės vis dažniau kuria spalvotas šio modelio interpretacijas. Sniego batai tinka ne tik kalnų kurortams ir slidinėjimo išvykoms. Jie idealiai tiks kasdieniams įvaizdžiams juos derinant su džinsais ar net sijonais. Toks koncencijų laužymas atitinka tendencijas.

Šilta kaip visada

Arba nesibaigianti emu batų sėkmė. Juos myli visos merginos, kurios vertina patogumą ir šilumą. Ją užtikrina speciali Merino avių vilna, kilusi iš Australijos. Batų viršus yra pagamintas iš avių odos, kuri yra ypač atspari drėgmei. Emu švelniai apglėbia koją ir užtikrina komfortą visą dieną.

Žygio batai

Jei svajoji apie kažką labai tvaraus, rinkis Timberland batus (Spausk čia), kurie stengiasi užtikrinti savo modelių tvarumą nuo pat savo veiklos pradžios. Iš pradžių gamintojo modeliai buvo skirti statybininkams. Šiandien yra prieinama visa spalvų paletė. Jie atgaivins kiekvieną įvaizdį ir lems, jog jausi patogumą ir komfortą!

timberland-6-in-premium
timberland-6-in-warm-boot
timberland-premium-6-inch,840
timberland-roll-top-f-f-af
timberland-whittemore-lace-up
timberland-women-s-premium-14-inch-wp-boot,195
,helly-hansen-the-forester,00-big
helly-hansen-the-forester-672-big
helly-hansen-tryvann8
helly-hansen-w-the-forester,40
helly-hansen-w-the-forester,46
helly-hansen-w-the-forester26-big
helly-hansen-w-tryvann

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.