Kokią striukę pasirinkti bėgimui?

Bėgiojimo gerbėjų su kiekvienu mėnesiu vis daugiau. Tai yra nuostabus būdas praleisti laisvalaikį, kuris taip pat turi labai daug privalumų.

Iš vienos pusės bėgimas pagerina mūsų sveikatą, teigiamai veikia kraujo apytaką. Antra, turi teigiamos įtakos mūsų fizinei būklei ir leidžia atsikratyti nereikalingais kilogramais. Trečias šio sporto privalumas yra žymiai pagerėjusi savijauta, suteikianti daugiau džiaugsmo ir energijos kiekvieną dieną.

Žmonės, kurie priėmė sprendimą reguliariai bėgioti, apskritai šį sprendimą laiko labai rimtu, pasirūpinant visomis, net mažiausiomis smulkmenomis. Todėl batų bei bėgimo drabužių pasirinkimas yra labai svarbūs. Kokybiška, atitinkamai parinkti drabužiai ir batai leis pilnavertiškai išnaudoti mūsų potencialą, o be to, nesukelia diskomforto, kuris dažnai pasitaiko sportuojant avint netinkamus batus ar sportinius drabužius. Be to, bėgiojimui pasirenkant ne specialiai tam sukurtą avalynę rizikuojame savo saugumu, už kurį nuospaudomis ir traumomis sumokės mūsų kojos. Teisingai daro bėgikai, kurie atitinkamai komplektuoja savo sportinę aprangą bei pasirenka tinkamus batus bėgimui.

Vienas iš pagrindinių sportinės aprangos elementų yra striukė. Yra ji reikalinga ypatingai žiemos sezonu. Tai, kokią striukę pasirinksime, turės įtakos mūsų visos treniruotės kokybei ir pasitenkinimui. Visų pirma būtina išvengti perkaitimo rizikos bei užtikrinti nuolatinę odos vedinimą. Geros striukės bėgimui pavyzdys gali būti New Balance modelis SEQUENCE. Striukė pasižymi specialiomis angomis nugaroje, kurios leidžia cirkuliuoti orui ir išlieka atitinkame lygyje visos treniruotės metu. Kita, labai svarbi bėgiojimui skirtų striukių bruožas yra jų atsaprumas nuo nemalonių oro sąlygų. Adidas Performance RESPONSE WIND yra pavyzdys striukės, kuri puikiai apsaugo nuo vėjo. Žinoma, gera striukė taip pat turėtų užtikrinti atsparumą nuo drėgmės. Taip pat pravartu atkreipti dėmesį ar drabužio rankovės ir apačia yra reguliuojamos, ar turi aukštą apykaklę bei šviesą atspindinčius atšvaitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.