Keletas žodžių apie naujus Nike Kaishi 2.0

nike_kaishi

Nike Kaishi tai Roshe modelio įkvėpti batai. Nike istorija daugybę kartų įrodė, jog Oregono koncerno dizaineriai mėgsta semtis įkvėpimo iš savo ankstesnių projektų. Bėgimui skirti ir puikiai miesto stiliaus įvaizdžiams tinkantis batai Nike Kaishi išgyveno metamorfozę ir tapo Kaishi 2.0.

Skirtumas tarp pirmos ir antros versijos

Naujausios Kaishi modelio versijos atveju buvo pasirinktas visų pirma paprastumas ir dar didesnis minimalizmas išsaugant dinamišką dizainą ir patogumą, kurie buvo būdingi pirmai avalynės versijai. Kalbant apie aulą, pasikeitė tik smulkmenos, o kai kurių pokyčių iš pirmo žvilgsnio net galima nepastebėti. Vis dar susiduriame su lieknu siluetu, padengtu orui laidžiu tinkleliu, kas lemia, jog batai išlieka lengvi ir labai patogūs. Besiūlis Nike logotipas („Swoosh“), kuris pirmojoje versijoje slėpėsi bato gale esančioje medžiagoje, buvo sumažintas ir visas yra matomas vidpadžio lygyje. Iš galinės apsauginės detalės dingo užrašas „Nike“. Tai leido dar labiau supaprastinti projektą. Minkštas kamšalas bato viduje užtikrina kojai šimtaprocentinį patogumą. Didžiausias pokytis ištiko padą, ant kurio atsirado specialūs įpjovimai, padidinantys jo elastingumą ir lemiantys, jog modelis yra dar lengvesnis už savo pirmtaką.

Skirtingos Kaishi 2.0 spalvos

Kaishi 2.0 spalvos, kurias galima pasirinkti, tai tarp kitų Wolf Grey, Triple Black, Obsidian/White ar Black/White bei skirtingų raštų variantai. Internetinėje parduotuvėje Sizeer.lt yra prieinami vyriški ir moteriški Nike Roshe 2.0 modelio dydžiai bei kiek jo standartinės, tiek raštuotos versijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.