Kas yra „jogger“ kelnės ir kaip jas dėvėti

Kaip sukurti ypač lengvą kasdienio stiliaus įvaizdį? Laisvi marškinėliai, sportbačiai ir nepaprastai komfortiškos jogger stiliaus kelnės. Kas yra „jogger“ kelnės? Ir kas prie jų tinka?

Ne tik bėgimui

Nors anglų kalboje žodis jogger reiškia bėgikas, iš tikrųjų jogger stiliaus kelnės yra universalios. Jų savito fasono nesupainiosi su niekuo kitu. Tai nevaržančios judesių, sportinio fasono kelnės sutrauktos apačioje, prie pat kulkšnių. Laisvos, nevaržančios judesių kelnės puikiai tiks savaitgalio išvykoje arba važinėjant dviračiu!

Medžiaga yra svarbi

Jogger stiliaus kelnės gaminamos iš įvairių medžiagų. Ant parduotuvių lentynų galima rasti tokias kelnes pagamintas iš džinsinės medžiagos, velveto ar satino. Medžiaga, iš kurios kelnės buvo pasiūtos turi didelę reikšmę. Būtent medžiaga lemia, kokį sukursime įvaizdį ir prie ko jas priderinsime.

Štai keli būdai, kaip suderinti jogger stiliaus kelnes su kitais drabužiais ir avalyne.

  1. Sportinis stilius

Jogger stiliaus kelnes galima nešioti su laisvais marškinėliais arba džemperiu su gaubtu, o taip pat su sportbačiais, kurie suteiks visumai sportinio charakterio. Toks įvaizdis tinka ne tik užsiimant sportu, bet ir kasdieniam dėvėjimui. Nori pabrėžti liemenį? Įsikišk marškinėlių apačią į kelnes.

  1. Jogger Casual

Jeigu turi džinsines jogger stiliaus kelnes, gali dėvėti jas su megztiniu, elegantiškais marškiniais arba marškinėliais bei kasdienine avalyne, pavyzdžiui su balerinomis arba oksford stiliaus batais.

  1. Elegantiškas stilius

Jogger stiliaus kelnės vis dažniau yra derinamos su elegantiškais drabužiais ar avalyne. Norint sukurti tokį derinį, galima pasirinkti, pavyzdžiui, satinines kelnes. Švelniai blizgančias jogger stiliaus kelnes gali nešioti su aukštakulniais arba laisvais marškiniais. Tokia aprangos kombinacija puikiai tiks ne tik darbe, bet ir kaip vakarinė apranga.

Jogger stiliaus kelnės yra ypač populiarios komforto mėgėjų tarpe. Tokios kelnės turi būti laisvesnio kirpimo, kad nevaržytų judesių ir suteiktų komforto. Kita vertus, prie jų tinka ne tik sportinio stiliaus apranga bei avalynė. Jeigu tau patinka toks fasonas, pabandyk priderinti jas kuriant laisvo arba elegantiško stiliaus įvaizdžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.