Kaip rūpintis Conversais?

Kaip rūpintis Conversais

Nors oras už lango to neparodo, tačiau dideliais žingsniais artėja pavasaris. Lėtai paliksime sunkius žieminius batus, pakeisdami juos į mėgstamiausius sportbačius. Vienas iš klasikinių pavasarinio stiliaus modeliu yra Converse sportbačiai. Dar prieš pat sezoną verta atitinkamai jais pasirūpinti, kad pirmą pavasario dieną atrodytų kaip nauji! Kaip tai padaryti?

Kaip skalbti Convers’us?

Šis prekinis ženklas neseniai išleido į rinką savo pirmą kolekciją skirta kiekvienam orui, tačiau dauguma iš mūsų žino ypač gerai jų medžiaginius sportbačius, kuriuos dėvime pavasarį ir vasarą. Kaip žinoma, šie bateliai nėra atsparus purvui ir skirtingoms oro sąlygoms, todėl ypatingai balti, labai greitai gali nusidėvėti. Kad išlaikyti jų gerą išvaizdą daug metų juos naudojant, privalome suteikti jiems atitinkamą priežiūrą. Pirmu žingsniu būtų žinoma skalbimas. Kaip tai padaryti? Visu pirma, nebijokime gerai sušlapinti Converse batelius, kadangi tik taip galėsime pašalinti visus užteršimus. Pareikime prie konkretesnių žingsnių.

Žingsnis 1.

Išimk iš savo Converse batų raištelius. Gali išskalbti juos skalbimo mašinoje 30 arba 40 laipsnių temp. ir džiovink normaliose sąlygose, arba išskalbk juos rankomis kartu su batais.

Žingsnis 2.

Sušlapink batus šaltame vandenyje su milteliais, arba paprastu muilu.

Žingsnis 3.

Su šiurkščiu šepečiu gerai pašveisk batus iš kiekvienos pusės, tai pat iš vidaus, kad atsikratyti matomų dėmių.

Žingsnis 4.

Jeigu pavyko pašalini visas dėmes, o kartu ir sugrąžinti batams jų originalią spalvą, išskalauk gerai juos nuo cheminių likučių, po šalto vandens srove.

Žingsnis 5.

Labiausiai problematiškas – kaip džiovinti Converse batus, kad išsaugoti jų formą. Visu pirma nepalik jų džiūti saulėje, kaip ir nedėk po radiatoriumi. Protingiau būtų sukišti į jų vidų popierių, kuris sugers drėgmę, o toliau džiovinti juos kambario temperatūroje. Tai užims daugiau laiko, bet busi tikras, kad Converse batai ilgiau atrodys gerai.

Kaip rūpintis Conversais

Skubi pagalba

Išskyrus didįjį valymą, kuris kartkartėmis yra reikalingas, verta rūpintis batais ir kasdieniame naudojime.  Tai ne tik jų saugojimas nuo blogų orų, bet ir specialių priemonių naudojimas, kurios užtikrins mūsų batams nepriekaištingą išvaizdą ir suteiks maksimalų komfortą juos dėvint. Kokios tai priemonės? Visu pirma, lengvai pasiekiamas rinkoje padu baliklis. Balta Conversų guma privalo gan ilgai išsaugoti šviežumą ir originalų atspalvį, tačiau dažnai juos dėvint, tai padaryti yra labai sudėtinga, todėl verta dažniau valyti padus!  Vasara naudingas bus batų dezodorantas, kuriuo gali supurkšti batų vidų, kad visada liktu švarus ir kvepiantis!

Conversai, tai žavūs, aukštos kokybės, klasikiniai sportiniai bateliai. Jeigu nori džiaugtis jais ilgus metus, pasistenk tinkamai jais rūpintis. Efektai bus tikrai pastebimi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.