Kaip išsirinkti rudeninę/žieminę striukę?

Vasara netrukus pasibaigs, o tai reiškia, kad greitai ateis ruduo, o po jo žiema. Vyrai turėtų susimąstyti apie tinkamos striukės įsigijimą, kadangi toks pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas, kad ne tik užtikrintų gerą išvaizdą, bet ir padėtų pasirūpinti savo sveikata rudens-žiemos sezono metu.

Dygsniuota rudeninė striukė

Rudenį daugeliui vyrų tiks dygsniuota „husky“ tipo striukė. Tai prie demisezoninių drabužių priskiriama apranga, todėl ją galima vilkėti ir ankstyvą pavasarį. Šį modelį sukūrė amerikiečių pulkininkas Sir Stephan Guylas, kuris tarnaudamas dirbo amerikiečių armijos kareiviams skirtų drabužių projektavimu. 60-ųjų pradžioje pulkininkas Guylas sukūrė sau striukę, kuri turėtų saugoti jį nuo šalčio ir užtikrinti optimalų komfortą jodinėjimo, žvejybos ir medžioklės – jo mėgstamiausių užsiėmimų metu. Striukės pavadinimas kyla iš šuns, kurį turėjo pulkininkas, rasės.

Klasikinei „husky“ striukės versijai būdingas paprastas, dygsniuotas fasonas. Britų mados ikona, taip pat populiari Italijoje, gali tapti puikiu nesenstančios mados gerbėjų garderobo papildymu.

„Parka“ striukė šaltoms dienoms

Tai pasiūlymas žiemai, kuris panašiai kaip „husky“ atsirado iš amerikiečių armijos. Tokias striukes 1951 metais pradėjo siūti Korėjoje kovojantiems amerikiečių kareiviams. „Parką“ kūrė pagal anoraką – storą striukę su gobtuvu, kurą vilkėjo inuitai – etniniai Grenlandijos, Kanados, Aliaskos ir Siberijos gyventojai. Striukė turėjo saugoti nuo stipraus šalčio, kuris kartais siekė net keliasdešimt laipsnių žemiau nulio.

Kadangi striukė pasiteisino armijos kontekste, tendencija išplito ir pasiekė civilinius asmenis. Šiandien yra prieinamos skirtingų fasonų „parkos“, todėl net reikliausias vyras ras kažką sau. Dažnai ši striukė gali pakeisti paltą ar kailinius, kuriuos sėkmingai galima derinti su elegantišku kostiumu. Kasdienio stilio mėgėjai irgi nenusivils, kadangi rinkoje yra gausu modelių, kuriuos lengvai galima jungti su džinsais, plačiomis ar siauromis medžiaginėmis kelnėmis.

adidas-bomber-jacket,562
confront-kurtka-boulder,32476
confront-kurtka-ohio,366883
confront-kurtka-olwen,58
confront-kurtka-salema,3
confront-plaszcz-kofi,366
confront-yana,37
lifestyle,lotto-kurtka-riol,42393001-big
odziez,lifestyle,nike-kurtka-sb-empire-print,40140716-big
o-neill-adv-forest,40339807-big
o-neill-kurtka-adv-charger,3324
o-neill-kurtka-adv-offshor,40339744-big
timberland-kurtka-hv-shrewsbur-pk-dwn-jkt,3
timberland-kurtka-ragged-3in1,52912327-big
umbro-kurtka-pampa,58g

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.