Kaip derinti batus ir džinsus?

Kaip derinti batus ir džinsus

XX amžiaus pradžioje, kuomet atsirado kelnės iš specifinės, storos ir standžios medžiagos, niekas nesitikėjo, kad po šimto metų jos įgis mados ikonos statusą. Džinsai, pradžioje buvo skirti darbininkų klasei, dėl savo tvirtumo ir atsparumo išoriniams poveikiams. Tačiau šiandien juos dėvi visi – jauni ir seni, vaikai, moterys ir vyrai, net nepriklausomai nuo progos. Kokius gi batus priderinti prie šių ,,niekada nesenstančių“ kelnių?

Daugelio kūrinių herojus

Atsakymas ,,kiekvieni batai“ gal nėra pakankamai įtikinamas, todėl galbūt vertėtų plačiau aptarti konkrečius pasiūlymus, kaip nešioti džinsus. Iš pradžių verta prisiminti, kad džinsas, tai daugelio kūrinių herojus. Jį galime lengvai rasti labai skirtinguose aplinkose – pradedant nuo biuro aprangos, kokteilių vakarėlių iki kasdienio stiliaus derinių. Džinsais nederėtų rengtis esant labai oficialiai progai, pavyzdžiui, ėjimui į teatrą ar operą, ant raudono kilimo arba į aukšto rango ceremonijas. Visos kitos progos, jeigu mėgsti patogumą, yra idealios dėvėti džinsus. Tačiau kaip sukurti iš tiesų įspūdingus derinius?

Džinsinė elegancija

Iš džinsinių kelnių gali sukurti kažką išties elegantiško, jeigu tik parinksi jų atitinkamą spalvą (negali būti smarkiai nutrinti ir šviesūs) ir tinkamai juos sukomponuosi. Moterys gali padailinti džinsus, priderinus juos su aukštakulniais ir marškinėliais. Panašiai yra su vyrais, kurie gali sau leisti pakeisti chinos arba kostiumo kelnes į džinsus. Tačiau venkime prie džinsų autis labai oficialius batus! Daug geriau tiks klasikiniai oksfordai ir žinoma laisvalaikio stiliaus švarkas.

Sportiškai

Jau seniai žinoma, kad džinsai tai komforto sinonimas. Todėl su malonumu juos nešiojame savaitgalį arba einant į parduotuves. Tada laisvai galime priderinti prie jų sportinius batus, įprastai vadinamus sportbačiais. Nuostabų efektą demonstruojant madingus batus suteiks klešnių užraitojimas iki 7/8 ilgio – moterų klešnės turi būti nerūpestingai susuktos, pas vyrus tiksliai ir labai detaliai, užraitotos į tiesias žymes! Patogu ir labai gražu.

Džinsų derinimas tai tikras malonumas, nes nesvarbu kokius batus prie jų užsidėsi, visuma vis tiek atrodys puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.