Ką pasirinkti: Adidas NMD ar Adidas Ultra Boost?

adidas nmd

Batų, tokių kaip Adidas NMD ir Adidas Ultra Boost sugretinimas ir palyginimas tai tikras milžinų susitikimas. Be to, tai kova tarp vienos šeimos astovų, netgi brolių.

Adidas NMD

adidas nmdModelis gimė sujungus tris vokiečių gamintojo klasikas – Micro Pacer (1984), Rising Star (1985) ir Boston Super (1986). Projektantų tikslas buvo sukurti batus, kurie taps miesto stiliaus valdovu. Taip atsirado Nomad‘ai, kurie išsiskyrė ypatingu lengvumu ir dviem blokais pado priekinėje ir galinėje dalyje, kurie jungėsi su aulu. Aplink kojai skirtą angąa atsirado specialus užkraštis, kuris lėmė, jog batai  geriau laikosi kojos, taip užtikrindami optimalų komforto lygį.  Apžiūrėk visą adidas NMD kolekciją.

Adidas Ultra Boost

ultraboostModelis yra skirtas bėgimui, o jo aulas, kuris atrodo lyg austas, užtikrina papildomą elastingumą, idealiai prisitaiko prie kojos ir suteikia puikią oro cirkuliaciją. Batai yra laidus orui, todėl gerai tinka pavasario ir vasaros sezonui. Jų avėjimas rudenį ar žiemą gali sukelti diskomfortą, kadangi kiekvienas lietaus lašas patenka į vidų. Aului panaudota medžiaga yra minkšta ir labai lengva, kas avėjimo metu gali sukelti jausmą, jog batų ant kojų išvis nėra. Modelį pagal pojučius galima palyginti su šlepetėmis. Kulno ir pirštų zonose yra nedideli pakietinimai, kurie užtikrina didesnę stabilizaciją, bet nekenkia bato siluetui bei svoriui. Kas svarbiausia, bėgant batai labai gerai laiko koją, net dinamiško judesio metu.

Finalinė kova

Reikia pastebėti, jog Ultra Boost tai sunkesnis modelis. Skirtumas tarp jo ir Nomad‘ų – maždaug 50 gramų. Taip yra dėl to, jog Ultra Boost yra skirtas bėgimui, o NMD tai labiau kasdieniam naudojimui skirtas produktas gatvės stiliaus įvaizdžių gerbėjams. Dar vienas skirtumas tarp šių produktų tai pamušalas. Ultra Boost galinėje dalyje yra stora mesh medžiaga, iš vidaus padengta audiniu. Taip koja gerai laikosi bato viduje. Nomad‘ams trūksta tokio sprendimo. Trečias dalykas, kuris turi daug reikšmės lyginant šiuos du Adidas modelius, tai padas. Nomad‘ai turi plokščią padą, o Ultra Boost turi specialius dantukus. Tai dar vienas įrodymas, kad didžiausias skirtumas tarp šių batų modelių yra tikslinės grupės, kurioms jie yra skirti. Jei kažkas ieško labai lengvų, patogių ir gražių batų, reikėtų rinktis Adidas NMD. Tačiau jei kas nors ieško bėgimui skirtų batų, kurių konstrukcija yra sudėtingesnė ir pritaikyta tokiai fizinio aktyvumo veiklai, verta įsigyti Ultra Boost modelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.