Eikime po lietumi! Converse ir Vans naujienos

converse ir vans

Dievini gatvės stilių ir nenori jo atsisakyti net lietingomis dienomis? Turime tau gerų naujienų! Mėgstamiausiais riedlentininkų gamintojas išleido 4 unikalius modelius Vans Sk8-Hi Trek Cup LX ir prie jų derančius skėčius. O Converse ryžosi savo inkariukams suteikti supergalią – atsparumą vandeniui. Kolekcija Counter Climate Shield Canvas yra pagaminta iš vandeniui atsparaus neopreno.

Skėčiai, skėčiai…

Vault by Vans kolekcija buvo sukurta labai populiarios anglų parduotuvės London Undercover. Tai labai žinoma vieta Londone, kuri siūlo platų aksesuarų ir skėčių asortimentą. Todėl nieko keisto, kad Vans būtent jai pasiūlė bendradarbiavimą kuriant šią unikalią kolekciją. Atsirado ypač madingas moro, šiek tiek psichodelinis, juodai-baltas hipnotizuojantis raštas ir pastelinis violetinis-rožinis pasiūlymas. Kiekvienas raštas ir spalva buvo pakartoti ant skėčio.

Lietui skirtas Converse

Counter Climate Shield Canvas tai medžiagomis išsiskirianti minikolekcija. Gamybai buvo panaudota drobė, kuri nesugeria vandens ir vandeniui atsparus neoprenas. Inovatyvios prekės prekyboje atsirado 2016 metų rugpjūčio viduryje. Kultiniai batai Counter Climate Shield Canvas papildomai buvo sustiprinti DWR danga. Durable Water Repellency technologija tai ilgalaikė audinio impregnacija. Kaip ji veikia? Lyjant vandens lašai nuteka tokia danga apsaugota medžiaga, o Tavo batai išlieka sausi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.