Crossfit Apranga

crossfit apranga

Intensyvus, dinamiškas, ištvermingiems – taip sutrumpintai galima aprašyti cross-fit sporto šaką, kuri pritraukia vis didesnį gerbėjų skaičių. Šioms įvardintoms savybėms turi atitikti ir speciali cross-fit apranga. Kaip ją išsirinkti?

Visapusiška apranga

Apie Cross-fit aprangą ir avalynę sakoma, kad ji turi būti visapusiška. Nes tokia yra ir pati sporto šaka, kuri pasižymi didesniais reikalavimais atsižvelgiant į atitinkamą aprangą. Jeigu praktikuoji cross-fit’ą ar planuoji pradėti, tai žinok, kad jis siejasi su hektolitrų prakaito liejimu, intensyviomis fizinėmis pastangomis ir itin dideliu greičiu. Cross-fit apranga, visų pirmą, pasižymi oro pralaidumu, drėgmės išgarinimo sistema, kurią mūsų kūnas pagamina intensyvios treniruotės metu. Kas dar? Derančios, lanksčios medžiagos, kurios nevaržo judesių ir būtinos taip pat bėgimo metu, kaip ir svorio kėlimui.

Žinomų prekinių ženklų pasiūloje rasi visko, ko reikia cross-fit treniruotei-patvarumą, gerą kokybę ir sportinės aprangos funkcionalumą, neįprastame, maloniame akiai dizaine.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.