adidas x Rita Ora

Kalbant apie sportinės aprangos gamintojų ir menininkų bei įžymybių bedradarbiavimą, adidas galima vadinti čempione. Kartu su Kanye West‘u ar Pharrell‘u Williams‘u sukurtos kolekcijos tapo hitais. Prie Y3 batų rinkosi eilės, o Pharrell‘o Superstar batai tapo vieni spalvingiausių, fantazijinių šio modelio istorijoje. Tačiau yra dar viena adidas žvaigždė, kuri išsiskiria savo nepaprastai įdomiu požiūriu į sportinę madą. Kas tai?

Muzika ir mada žygiuoja kartu

Žinoma, kalbama apie britų dainininkę ir tekstų autorę Ritą Orą. Nuo 2012 metų, kai pasaulis išgirdo pirmus jos muzikos taktus, ji užkariauja Didžiosios Britanijos ir viso pasaulio dainų topus. Mados mylėtojai ją pamėgo už fantastiškus projektus, kuriuos ji kuria kartu su adidas. Jau kelis metus jie stebina ir žavi. Jie yra spalvingi, ryškūs ir labai savotiški. Matosi, kad dainininkė turi neapsakomai daug kūrybiškumo. Be naujų dainų ji kuria naujus sportinės aprangos pasiūlymus. Pažiūrėkime, kuo ji nustebing gerbėjus šį kartą.

Kuo išsiskiria nauja Ritos Oros ir adidas kolekcija?

Dominuojanti spalva? Bordo ir balta. Motyvas? Stora, komiksui būdinga linija abstrakčiame formate. Geriausi modeliai? Sunku apsispręsti. Ši kolekcija tai pilnas skirtingų garderobo dalių rinkinys, kurio  kiekvienas elementas dera prie likusių. Puikiai atrodo džemperiai su abstrakčiu komikso raštu – užsegiami, lakūno striukės tipo arba klasikiniai, su gobtuvu, kurie yra šio sezono hitas. Toks džemperis būtinai padės išsiskirti iš minios. adidas treningų mėgėjams Rita Ora sukūrė spalvotas, šiuolaikinio rašto klasikines kelnes su 3 juostelėmis. Jas sėkmingai galima derinti su elegantiško stiliaus drabužiais. Taip pat nepaprasti yra šio bendradarbiavimo metu sukurti batai. Savo vaizduote dainininkė pagražino žinomus ir mėgstamus adidas modelius – akį traukiančius Superstar ir minimalistinius, bet labai originalius Tubular batus. Taip pat netrūksta priedų ir labiau moteriškų akcentų – suknelių!

Visuma atrodo labai įdomiai ir, be abejonių, patiks visiems, kas vertina spalvotą, individualų sportinį stilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.